Tilmeldte
83
Albertslund Cup 2019 Antal tilmeldte : Startdato og tid :> 01.06.2019 kl. 08.00 Slutdato og tid : 02.06.2019 kl. 20.00 Sted : Albertslund
Navn Bemærkning Angiv hold i den nye sæson
Adam Felthaus U15D
Aiya Brinks U11P
Alexander Halberg Binnerup U13D
Alma Nienstædt U13P
Alvin Dueholm Jensen U11D
Andreas Nordquist U11D
Anna Caroline Hjarding U11P
Annika Martin U13P
Anton Schlüter U11D
Arthur Johannes Blaabjerg U11D
Aske Hejl Kjær andersen U13D
August Christian Vibholm U11D
Augusta Due Johansen U11P
Bertram Saaby Hedegaard U15D
Bille Vinner U11D
Caroline Frahm-Hansen U15P
David Ellegaard Fiig U13D
Ellen Badsted U11P
Emilie Eggert Bay Skjelmose U13P
Emilie Matarese U11P
Emma Ditte Hørdum U15P
Emma Holmgaard Pedersen U13P
Emma Junker Olesen U13P
Emma Lundbæk U11P
Emma Rysgaard Christiansen U13P
Emma Stougaard U13P
Frederik Bak Jannings U13D
Frederikke Blom Pedersen U13P
Frederikke Karen Agerskov Brostrøm U15P
Fredrick Bergonel U11D
Frida Harpøth Jespersen U11P
Frida Mathilde Garde-Bak U13P
Isabella Klarskov Tørnquist U11P
Jacob Bjerre Eberhard U13D
Jeppe Grube Larsen U11D
Johanne Marie Pedersen U15P
Josephine Struve U13P
Julius Alexander Brodersen Han bliver vist U11’er og ikke U12’er. Det har I styr på.  U11D
Karl Bryde Rydal U11D
Kaya Serena U15P
Klara Emilie Bjerg Mahrt U15P
Laura Kirk U15P
Lauritz Bendix Fahnøe U13D
Lea Florin U15P
Lucca Jelved Henneberg U15P
Lucia Karoline Nyholm Stenström U15P
Mads Balslev Kofoed U15D
Magnus Ekstrand U13D
Malle Nygaard U13P
Malou Vejlgaard U13P
Marie-Louise Rasmussen U13P
Marius Jian Sigmund U13D
Markus Stevnbak Andersen U15D
Martin Thomsen U11D
Mathilde Breitenstein Munksgaard U11P
Mette Utzon U13P
Nanna Agerskov Brostrøm U15P
Nicoline Sonne Alfastsen U11P
Nicoline Topp Larsen U15P
Nina Cavar U13D
Noah Sønderskov U13D
Nor Friisnæs U11D
Olivia Høst-Madsen U11P
Rasmus Lars Agerskov Brostrøm U11D
Rebekka Grube Larsen U15P
Ruben Møller Klattschou U15D
Samuel Stevnsgaard Jensen U11D
Sarah Monk U13P
Sebastian Magnussen U15D
Sebastian Møgelberg U13D
Silje Serena U15P
Simone Frahm-Hansen U13P
Sofie Esbjerg U11P
Sofie Nedza Rasmussen U17P
Sophia Stella-Smith U13P
Tilde Holm Kristoffersen U11P
Valdemar Cristian Vibholm U15D
Vega Bryde Rydal U13P
Vicktoria Bergonel U13P
Victoria Mahler Ellebo U15P
Vilma Ryborg Ladeby U11P
William Magnus Madsen U13D
William Sejer Byskov U11D